Pojemniki i palety przemysłowe

Sektor przemysłowy korzysta każdego dnia z palet i pojemników o określonych właściwościach. Schoeller Allibert zajmuje się produkcją takich opakowań, dbając o dobro klienta i oferując doskonałą jakość. Znajdziemy tutaj skrzyniopalety, małe pojemniki, wózki, palety z plastiku, czy składane pojemniki.

Na czeskim rynku přepravní boxy

Palety Schoeller Allibert pozwalają na zmniejszenie kosztów przechowywania i wysyłki. Pudełka i kontenery – přepravní boxy – są wykorzystywane w wielu sektorach przemysłu, dlatego warto postawić na najlepszą jakość pozwalająca na efektywność pracy. Pojemniki odznaczają się niewielkimi kosztami konserwacji oraz wytrzymałością w wielu trudnych warunkach. To pozwoli zaoszczędzić koszty związane z przewozem towarów i ich magazynowaniem.

Zalety takiego rozwiązania

Skrzynki i pudełka transportowe mają szereg zalet, wśród których można wyróżnić lekkość konstrukcji i jej trwałość, funkcjonalność a także sporą ładowność. Pojemniki pomieszczą wiele towarów, można je dobrać do oczekiwań i potrzeb danej firmy. Wiele z nich można ustawić jedno na drugie, co pozwala zyskać większą powierzchnię magazynować. Łatwość obsługi sprawia, że z przyjemnością będziemy z nich korzystać. Pojemniki są tworzone z dobrych jakościowo materiałów (polietylenu lub polipropylenu). Można także zamówić części zamienne, co zmniejszy koszty.

Łatwość konserwacji

Produkty nie są szkodliwe dla środowiska, gdyż mogą zostać poddane recyklingowi. Cechują się także odpornością na środki chemiczne, zmienne temperatury, czy uszkodzenia różnego typu.Ogromnym atutem pojemników Schoeller Allibert jest łatwość konserwacji – bez problemu je wyczyścimy. Znajdują zatem zastosowanie w branży motoryzacyjnej, żywnościowej, rolniczej, czy w sprzedaży detalicznej.

Bezpieczeństwo przewozu

Opakowania są produkowane z tworzyw sztucznych, zapewniających bezpieczeństwo i potrzebną ochronę. Mają różne wielkości i właściwości, które warto dobrać do potrzeb firmy.Dodatkowo posiadają wkładki zapobiegające kontaktom z częściami pojemnika. Indywidualne rozwiązanie sprawiają, że każda firma znajdzie tutaj coś odpowiedniego i dobierze najlepsze pojemniki przydatne podczas przechowywania towaru i transportowania.

Palety i pojemniki różnego typu są przydatne w gałęziach przemysłu. Mają za zadanie bezpiecznie transportować towar i chronić przed uszkodzeniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *