Składane wózki

Firma Schoeller Allibert działa na rynku od na prawdę wielu lat, dzięki czemu posiada spore doświadczenie, które może wykorzystać współpracując z działalnościami, które działają w przemyśle lub transporcie.

Wózki bagażowe

Wszystkie produkty, które znaleźć można w katalogu mają na celu przede wszystkim ułatwienie pracy wielu osobom. Firma posiada szeroką gamę wózków, które z łatwością można dopasować do wielu branż. Wózki bagażowe są przede wszystkim bardzo łatwe w obsłudze. Wózki firmy Schoeller Allibert są dostępne w wielu wersjach, właśnie dlatego każdy jest w stanie wybrać produkt idealny dla siebie. Wózki transportowe składane są wykonane bardzo solidnie, właśnie dlatego zapewniają pomoc na wiele lat.

Liczy się przede wszystkim jakość

Wszystkie produkty Schoeller Allibert zostały zaprojektowane, aby zapewnić wiele lat ciągłego użytkowania w szerokim zakresie wymagających zastosowań przemysłowych. Z pewnością korzystanie z tych właśnie produktów jest nie tylko bardzo proste, ale również niesamowicie przyjemne. Produkty te są odporne na wszelkie uszkodzenia. Produkty Schoeller Allibert są odporne na większość środków chemicznych występujących w przemyśle. Wszystkie zakłady Schoeller Allibert posiadają certyfikat ISO 9001, a niektóre ISO 14001 i ISO 22000. Świadczy to przede wszystkim o ogromnym profesjonalizmie firmy. Wózek bagażowy składany wbrew pozorom jest bardzo lekki, co z całą pewnością może ułatwić pracę nie jednej osobie. Akrylonitryl-butadien-styren to materiał, z którego zostały wykonane wszystkie wózki. Dzięki czemu mogą być one oddane na recykling. Wózki wykonane z pierwszego tłoczenia są również przyjazne dla naszego środowiska. Cechują się przede wszystkim tym, że nie zanieczyszczają w żaden sposób otaczającej nas przyrody. Wszystkie produkty są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ posiadają one specjalną powierzchnię. Większość wózków jest identyfikowalna.

Wózki bagażowe są stosowane na prawdę bardzo często w wielu branżach przemysłowych lub transportowych. Firma oferuje bardzo dobrej jakości asortyment, który wytrzymały jest na wszelkie uszkodzenia. Produkty dostępne są na terenie całej Europy, a liczba klientów z dnia na dzień rośnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *