Jak dobrze zabezpieczyć towar i usprawnić transport?

Jakość towaru ma wyjątkowe znaczenie dla każdego konsumenta, dlatego nie tylko sama produkcja, ale również sprawny i bezpieczny transport odgrywa kluczową rolę w całym procesie odpowiedzialnym za dostarczenie produktu dla detalicznego klienta. Nie byłoby to możliwe bez odpowiednich opakowań zbiorczych.

Opakowania w łańcuchu dostaw

Pojemniki do transportu różnego rodzaju towarów muszą być ściśle dopasowane do właściwości przewożonych produktów, ale wszystkie mają pewne cechy wspólne – liczy się wygoda, bezpieczeństwo i kompatybilność. Na przykład pojemne, ale nieposiadające możliwości składania pojemniki, mogą generować niepotrzebne dodatkowe koszty w transportach powrotnych.

Pojemniki do przewożenia wartościowych i wrażliwych produktów typu PreLog, to pojemne, składane skrzynki, które po opróżnieniu posiadają wysoki czynnik składania. Dzięki temu generuje się w magazynach dodatkowe miejsce, które można wykorzystać do innego celu. Każdy dostawca szczególnie doceni taką oszczędność.

Pojemniki kompatybilne i łatwe w obsłudze

Pojemniki Prelog zostały tak zaprojektowane, aby były przyjazne dla automatyki i przenośników – jest to możliwe między innymi dlatego, że ich konstrukcja odznacza się płaską podstawą oraz brakiem żeberek. Ponadto produkuje się je przede wszystkim w uniwersalnych rozmiarach, aby bez problemu możne je było również sztaplować.

Inne cechy, które ułatwiają obsługę pojemników PreLog, to na przykład otwory na dłonie na krótkich bokach. Ponadto odznaczają się one niższą wagą, co jeszcze bardziej ułatwia ich obsługę w czasie transportu. Niższa waga jest wynikiem zastosowania odpowiedniego materiału do ich produkcji – jest to tworzywo sztuczne, które jest bardzo wytrzymałe, solidne i odporne na różnorodne czynniki, a przy tym także bardzo higieniczne.

Dla jakich branży pojemniki PreLog?

Tego rodzaju składane pojemniki zostały stworzone z myślą o takich branżach jak kosmetyczna czy farmaceutyczna, ale nie tylko – świetnie sprawdzą się w przypadku innych wrażliwych i wartościowych produktów, mają nie mają jednak przeznaczenia żywnościowego.

Z pojemników mogą więc korzystać także inni producenci, którzy poszukują solidnych, wytrzymałych i zapewniających pełne bezpieczeństwo składanych skrzynek na swoje wartościowe i delikatne towary, a ponadto cenią sobie również kompatybilne opakowania, które skutecznie usprawnią łańcuch dostaw i wygenerują oszczędności w przestrzeniach magazynowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *