Dlaczego warto zdecydować się na pojemniki z certyfikatem UN?

Warto mieć świadomość, że transport towarów bardzo często będzie wymagał dodatkowego zabezpieczenia. Konieczna jest również odpowiednia dbałość o produkty w taki sposób, by nie doszło do ich zniszczenia. Oczywiście jest to bardzo trudne zadanie jednak możliwe dzięki specjalnych plastikowych pojemnikach marki Schoeller Allibert.

Dlaczego warto zdecydować się na najnowsze pojemniki ze zintegrowaną pokrywą marki Schoeller Allibert?

Przedsiębiorstwo Schoeller Allibert posiada w swojej bardzo szerokiej ofercie asortymentowej wysokiej jakości pojemnik z pokrywą zintegrowaną, który otrzymał nawet certyfikat UN. Należy zdawać sobie sprawę, że opakowania z certyfikatem doskonale zdadzą egzamin przy przewożeniu różnego rodzaju produktów, gdzie konieczne będą lepsze zabezpieczenie i szczególna uwaga.

Kanistry plastikowe z certyfikatem un świetnie sprawdzą się do transportu towarów uznawanych za niebezpieczne. Warto wiedzieć, że pojemniki posiadające wspomniany wcześniej certyfikat można kupić w dwóch wersjach o wymiarach 600x400x300, a także 600x400x250 milimetrów. Pierwszy waży 3,4, a drugi 3,1 kilograma, z kolei ich pojemność wynosi kolejno 55 i 46 litrów. Nie można zapomnieć, że w bardzo szerokiej ofercie asortymentowej przedsiębiorstwa znajdują się również skrzynie o pojemnościach wynoszących od 21 do 72 litrów.

Trwałość i ochrona transportowanego materiału

Należy zdawać sobie sprawę, że wspomniane wcześniej pojemniki plastikowe z certyfikatem UN zostały stworzone z polipropylenu, jest to bardzo trwałe tworzywo, które doskonale będzie chronić transportowane produkty. Pojemniki doskonale zdadzą egzamin w przewozie zarówno produktów o małym stopniu zagrożenia (III grupa), jak i średnim (II grupa).

Nie można zapomnieć, że pojemniki są również zaliczane do linii produktów Integra, które są dostępne w ofercie asortymentowej przedsiębiorstwa Schoeller Allibert prawie od 25 lat. Warto również wspomnieć, że każdy z pojemników wyróżnia się dwoma jednorazowymi plombami odpowiadającymi za ochronę produktów, które umieszczone są w środku przed niepowołanymi osobami. Ponadto zapięcie pozwala na włożenie jednego pojemnika w drugi. Jest to zdecydowane ułatwienie w przypadku przewożenia pustych pojemników w drodze powrotnej. Można dzięki temu bardzo zaoszczędzić miejsce w pojeździe dostawczym. Kolejnym atutem omawianych pojemników jest fakt, że zostały przez producenta wyposażone w zderzaki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *