Kartony – dlaczego opakowanie paczek jest takie ważne?

Już kilkadziesiąt lat temu specjaliści od reklamy zauważyli, że opakowanie ma znaczenie gdy chodzi o wybór produktów przez konsumenta. Czy taka sama sytuacja występuje w przypadku pakowania zbiorowego zamówienia do wysyłki? Z pewnością dopasowane kartony będą dobrze wyglądały oraz chroniły produkt. Dlatego konsumenci zwracają uwagę nie tylko na to co jest zapakowane, ale także w jaki sposób i do czego. Spełnienie ich oczekiwań w przyszłości zapewni kolejne zamówienia.

Gdzie kupować kartony do pakowania produktów?

Gdy chodzi o kartony hurtownia jest najrozsądniejszym miejscem do zakupu ich w dużych ilościach. Jeśli przedsiębiorstwo prowadzi aktywną sprzedaż wysyłkową może potrzebować wielu kartonów w różnych rozmiarach. Zazwyczaj regularni klienci obejmowani są specjalnymi rabatami. Każda Hurtownia kartonów ma jednakże swoje zasady – zawsze jednak warto spróbować negocjować ceny.

Jakie usługi może zaoferować hurtownia kartonów aby jeszcze udoskonalić opakowanie?

Wiele przedsiębiorstw, jak sprzedająca kartony hurtownia oferuje również dodatkowe usługi. Często jest to możliwość personalizowania kartonów lub taśm klejących, na których znajdzie się logo przedsiębiorstwa. To ważne działania marketingowe, mimo iż wydają się z pozoru mało znaczące. Personalizowane opakowania czy taśmy są bardzo profesjonalne i uznawane są za oznakę dużego szacunku wobec klienta, który zwraca przecież uwagę na to, w jaki sposób zapakowane są jego zakupy.

Dobrze zapakowana paczka – jak zabezpieczyć produkt przed uszkodzeniem w czasie transportu?

Jednak nie tylko wygląd opakowania ma znaczenie. Również sposób w jaki zostały zabezpieczone przedmioty wysyłane do klienta. Dlatego też karton powinien być dokładnie wypełniony – wolne miejsce uzupełnione w taki sposób, aby nic nie przemieszczało się wewnątrz. Również rozmiar wybranego kartonu ma znaczenie, szczególnie że hurtownia oferuje różne wymiary. Powinien być on adekwatny do rozmiaru produktów, aby klient nie miał poczucia, że przepłacał za wysyłkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *