Wykorzystanie skrzynek na butelki

Skrzynki na piwo to przedmioty niezbędne do bezpiecznego transportu butelek alkoholu lub do przechowywania ich, np. w magazynie sklepu czy baru. Od jakiegoś czasu coraz więcej przedsiębiorstw dba również o ich walory estetyczne.

Skrzynki na piwo a transport

Dostarczanie alkoholu w rozmaite miejsca wymaga szczególnych zabezpieczeń. Piwo w szklanej butelce może ulec zbiciu, pęknięciu, ukruszeniu, dlatego w czasie przewozu należy zadbać o to, by opakowania były umiejscowione stabilnie, nie doprowadzając do żadnych strat. Skrzynki na piwo to idealne rozwiązanie, jednak aby pełniły dobrze swoją rolę, muszą być wykonane w odpowiedni sposób, przy użyciu wysokiej jakości systemów i materiałów. Trzeba również pamiętać, że same butelki mają rozmaite kształty i pojemności, dlatego nie każda skrzynka sprawdza się do wszystkich typów piwa.

Skrzynki na piwo są o tyle funkcjonalne, ze z łatwością pomieszczą większą ilość butelek – zwykle od kilkunastu do nawet 30. Dzięki wygodnym uchwytom o wiele prostsze i bardziej komfortowe jest również przenoszenie ich, wypakowywanie, rozładunek. Poza wykorzystywaniem skrzyń do przechowywania i transportowania nowych, napełnionych alkoholem butelek, można stosować je również do magazynowania pustych opakowań, co zdecydowanie ułatwia porządek na zapleczu lokalu czy magazynu.

Skrzyneczka na piwo

Oprócz hurtowego przewozu większej ilości alkoholu, często bardzo przydatna bywają również mini skrzyneczka na piwo, mieszczące zaledwie kilka opakowań. Tego rodzaju akcesoria doskonale sprawdzają się podczas imprez domowych czy plenerowych (w tym również masowych, jak np. festiwale), pełniąc funkcję nosidła. Przeniesienie piwa dla kilku osób jest łatwe, wygodne i nie stanowi żadnego kłopotu. Małe skrzynki na butelki można bez problemu zakupić w wielu sklepach internetowych, często również z opcją spersonalizowania produktu dla konkretnego użytkownika.

Wygląd skrzynek na piwo

Skrzynki na butelki, choć kojarzą się wielu osobom ze zwykłym pudełkiem z drewna, metalu czy plastiku, od dawna stanowią również ważny element z wizualnego punktu widzenia. Marki starają się, by ich skrzynki na piwo odznaczały się na tle innych – etykiety mają rozmaite kolory, wzory, kształty, otwory, można nawet spotkać wersje trójwymiarowe. Estetyka wyglądu skrzynek na butelki jest dziś bez wątpienia równie ważną kwestią, jak ich funkcjonalność.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.schoellerallibert.com/pl/products/beverage/beer-crates/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *