Najciekawsze gadżety wykorzystujące druk sublimacyjny

Gadżety z nadrukami sublimacyjnymi cieszą się rosnącą popularnością. Zainteresowanie nimi ma swoje źródło przede wszystkim w cenie czystego gadżetu, nie bez znaczenia wydaje się jednak również to, że gotowy produkt może być wykorzystywany praktycznie, co sprawia, że umieszczony na nim nadruk jest często i chętnie eksponowany. Jaki gadżet wybrać chcąc wykorzystywać możliwości stwarzane przez nadruki sublimacyjne?

Po pierwsze – kubki

Listę gadżetów wybieranych szczególnie chętnie, otwierają kubki. Kubki z logo sprawdzają się znakomicie bez względu na to, czy szuka się upominku dla pracownika, czy też dla partnera handlowego. Nie należą do gadżetów zobowiązujących, a ich przyjmowanie nie wiąże się z uczuciem skrępowania. Obdarowani chętnie je eksponują mniej lub bardziej świadomie promując firmowe logo, a sam druk sublimacyjny właśnie na kubkach ujawnia pełnię swoich możliwości.

Po drugie – koszulki

Nikogo nie trzeba przekonywać o zaletach, jakie posiada Druk sublimacyjny na tkaninach, a koszulki to najlepszy sposób jego prezentowania. Ponownie mamy do czynienia z gadżetem, który można wykorzystać na wiele sposobów. Nadruki sublimacyjne można umieszczać na koszulkach, które na co dzień noszą pracownicy, można jednak stworzyć także ciekawe koszulki z logo rozdawane klientom i kontrahentom podczas firmowego święta lub spotkania charytatywnego. To także jedno z tych rozwiązań, dzięki którym z nadruków sublimacyjnych korzystają również klienci indywidualni.

Po trzecie – poszewki

Druk sublimacyjny na tkaninach cieszy się dużym zainteresowaniem także wówczas, gdy umieszcza się go na poszewkach. Można wykorzystywać go na pościeli hotelowej, poszewkach na poduszki w poczekalni w klinice lekarskiej, a także w pokoju konferencyjnym podczas tych spotkań, w czasie których panuje luźniejsza atmosfera. Poszewki z drukiem sublimacyjnym prezentują się świetnie, nie trzeba też obawiać się, że obraz lub firmowe logo ulegną uszkodzeniu już podczas pierwszego prania. Podobnie, jak koszulki, również poszewki są chętnie wybierane także przez indywidualnych zleceniodawców szukających nieszablonowych prezentów. Ich zaletą jest to, że można wręczyć je odbiorcy w każdym wieku mając pewność, że wywoła się u niego zadowolenie. Druk sublimacyjny zachwyca też swoją trwałością, możemy więc mówić o prezencie na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *